-ANUNȚURI-

Anunt-promovare

Anunţ-public

ANUNT pentru comunicare prin publicitate

PROCES VERBAL SECHESTRU SC ROMPROPERTIES SRL

Program apă

ANUNT PUBLIC

dispoziţa 75din2014

Ministerul Agriculturii şi Dezvoltării Rurale, prin Direcţia Generală de Dezvoltare Rurală – Autoritate de Management pentru Programul Naţional de Dezvoltare Rurală, este responsabil pentru implementarea măsurilor de mediu şi climă din PNDR 2014-2020.

In scopul creşterii nivelului de absorbţie al fondurilor alocate pentru măsurile de mediu şi climă ale PNDR 2014-2020, MADR intenţionează să crească nivelul de conştientizare al beneficiarilor şi al potenţialilor beneficiari ai acestor măsuri, precum şi a regulilor generale aplicabile în cadrul angajamentelor.

Astfel, în contextul pregătirii campaniei de depunere a cererilor unice de plată pentru anul 2016, MADR a elaborat documente suport  necesare informării fermierilor, beneficiari sau potenţiali beneficiari ai măsurilor compensatorii de dezvoltare rurală.

Anunt individual de comunicare debit

ANUNT2

Anunţ important